تبلیغات
بازی های جدید - توضی بازی

پیش به سوی بازی

توضی بازی

نویسنده :مهدی فرد
تاریخ:یکشنبه 9 مرداد 1390-10:40 ب.ظ

۰

F.E.A.R 3

F.E.A.R 3


1 دی وی دی 3000 تومان

۹ ماه پیش Point Man و تیم اش یعنی F.E.A.R مسئول متوقف کردن آدم خوارهای با استعدادی که قتل و غارتی دیوانه وار را آغاز کرده بودند  ، شدند. Point Man متوجه شد که هدف برادرش Pacton Fettel است که در کنار مادر قدرتمندش Alma Wade می باشد.با این وجود Point Man برای نابودی آنان از دستورات پیروی می کند.حالا مشخص است که فیزیک بدنی Alma بر زنده ماندش تاثیر گذاشته و او در فکر تولد موجودی می باشد که می تواند کل دنیا را نابود کند.  Fettel به طور نامشخصی از مرگ نجات می یابد.باقی مانده ی تیم FEAR هنوز در تلاش تمام کردن ماموریت خود هستند. با زنجیره ای از عملیات شکست خورده Point Man بدنبال استفاده از فرصت هاست تا بفهمد که وفاداری به او چقدر باقی مانده است.

F.E.A.R 3
امکانات بازی :
-    این نسخه از بازی تمام نشان های نسخه ی قبل آن را دارد : ترس غیر معمول ، مبارزات خشونت آمیز و خط داستانی دراماتیک
-    F.3.A.R. دارای گیم پلی عمیق اجتماعی بوده که به بازیکنان به طور مشخصی تفاوت قابلیت هایی که روی بازیشان تاثیر می گذارد را نشان می دهد.
-    تکنولوژی انحصاری آن وقایع اتفاقی ترسناک را خلق می کند تا احساس انزوا و غیر قابل پیش بینی بودن وقتی که تنها یا با دوستتان بازی می کنید را افزایش دهد.در هر بار بازی این اتفاقات متفاوت خواهند بود.
-    پوشش ۳۶۰ درجه ای فعال ، روش صحنه ی آهسته ی ابتکاری ، سیستم مراحل درگاهی و بهترین بازی در مبارزاتی وفتی که با یک ارتش یا سرباز و دشمنان غیر طبیعی برخورد می کنید.

F.E.A.R 3

حداقل مشخصات سیستم :
-    سیستم عامل : Windows XP, Windows Vista  و  Windows 7
-    پردازش گر : Intel Core 2 Duo 2.4Ghz, AMD Athlon X2 4800
-    رم : ۲ گیگابایت
-    کارت گرافیک : NVIDIA 8800 GT 512MB RAM, ATI 3850HD 512Mb
-    فضای هارد دیسک : ۱۰ گیگابایت
Admin Logo
themebox Logo