تبلیغات
بازی های جدید - توضیح بازی

پیش به سوی بازی

توضیح بازی

نویسنده :مهدی فرد
تاریخ:یکشنبه 9 مرداد 1390-10:49 ب.ظ

FABLE III

FABLE III


در 2dvd به 4,000 تومان

بازی بسیار زیبا و پر طرفدار Fable 3 که خیلی ها منتظر این بازی بودند و کسانی که نسخه ۲ این بازی رو تموم کردن و در داستانش غرق شدند میتونند دوباره این بازی رو ادامه بدند و از انجامش لذت ببرند. داستان نسخه سوم چند سال بعد از نسخه دوم است و باز هم در سرزمین افسانه ای آلبیون دنبال می شود. این بار دیگر در نقش یک شخصیت بی نام و نشان نیستید و در ابتدای بازی، شما پرنس سرزمین آلبیون و برادر پادشاه آن هستید.

FABLE III

برادر شخصیت اول که بزرگتر از وی بوده و بعد از پدر به جانشینی او بر تخت پادشاهی نشسته، بر خلاف پدر خود انسانی بسیار ستمگر و بی فکر است. فقر و ظلم در سرزمین افزایش یافته، مردم اعتراض می کنند و همه از پادشاه ناراضی هستند. شما در نقش پرنس می توانید انسانی خوش قلب باشید و به برادر خود اعتراض کنید. اما برادر پرنس که به سبب قدرت، چشمانش رو به همه چیز بسته شده دستور زندانی کردن پرنس را می دهد. اما در این میان دو تن از مامورین وفادار به پادشاه پدر و با سابقه قصر، شما را نجات می دهند و . . .

FABLE III

System Required :
Minimum System Requirements
OPERATING SYSTEM: XP SP3, Vista, Windows 7
CPU: IIntel Core 2 Duo 2GHz or AMD Athlon X2 4000+
RAM: 2GB system memory
GRAPHICS: 256 MB Graphics Memory
SOUND: Direct X 9.0c compatible sound card and drivers
HARD DRIVE: 12 GB Free Space

 

آموزش نصب:

پس از دانلود پارت ها ، ابتدا حتما آنتی ویروس خود را غیر فعال بسازید تا از پاک شدن فایل های کرک توسط آنتی ویروس شما جلوگیری شود. سپس به اکسترکت بپردازید. دقت داشته باشید که حتما از اینترنت قطع باشید. در هنگام نصب بازی نیاز به سریال نصب می باشد ، تمامی ارقام را عدد ۱ وارد کنید ، به صورت زیر:

۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱

پس از اتمام نصب ، به فولدر UPDATE مراجعه نموده و فایل setup.exe را اجرا و نصب نمایید. پس از اتمام نصب آپدیت ، تمامی فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید برای ذحیره سازی بازی ، نیاز به اکانت آفلاین Games for Windows Live دارید . این اکانت را می توانید در هنگامی که بازی اجرا می شود ، در منوی اول بازی ، ایجاد کنید.
Admin Logo
themebox Logo